Nuxe Krem

Nuxe çok yoğun problemleri bulunmayan ciltlerde günlük bakıma yönelik tercih edilebilecek doğal içerikli ve ekstreli ürünlerden oluşan bir markadır. Doğal vücut ürünleri ve makyaj malzemeleri de vardır. Hafif doğal kukuları ve ağır olmayan yapıları ile nuxe ürünleri doğallıktan yana olanlar için uygundur. Cilt her daim bakım ister. Gün içinde ısıya, ışıağa, güneşe yoğun olarak maruz kalan cilt yorulur, ağırlaşır. Büyük nem kaybına uğradığındaysa kabuklanır soyulur.

Cildin bakımlı ve güzel olması için bir takım ihtiyaçlarının giderilmesi gerekir. Cildin en önemli ihtiyaçlarından biriyse nemdir. Cildi nemlendirmek için çeşitli losyonlar, kremler kullanılabilir. Artık nemlendirici kremlerin de çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Cilt tiplerine uygunluğun yanı sıra cildi renklendiren, güneş koruması içeren, cildi gerginleştiren, bir ürünle pek çok etki yaratan kremler bulunmaktadır.

Nuxe krem birbirinden farklı seçenekleriyle her türlü ihtiyaca yönelik hazırlanmıştır. Nuxe krem deyince aslında pek çok kremi içine alan bir kavramdan bahsetmiş oluruz. Nuxe krem çatlak kremleri, aydınlatıcı kremler, selülit kremleri, gece kremleri ,gündüz kremleri gibi pek çok kremi içerir. Nuxe krem hafif ve doğal çeşitleriyle cilde ağırlık yapmadan, hafif ama etkili bir şekilde cildi nemlendirir, onarır. Selülit, çatlak gibi genel cilt sorunlarında nuxe krem oldukça etkilidir. Nuxe krem ile günlük bakım gün boyu rahat hissetmeyi sağlar. Yoğun nemlendirici içeriğiyle her çeşidinde cildi besler, nemlendirir. Bitkisel içerikli doğal formülleriyle cilde hiçbir zarar vermeden etki eder.

Nuxe Ürünleri Hakkında Tüm Sorularınız İçin Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım.